Cumartesi, Temmuz 13, 2024

Hakkımda

2008 yılında Marmara Endüstri mühendisliğinden, 2017 yılında Maltepe Üniversitesi MBA’den mezun oldum.

Henüz lisans diplomamı almadan 2007 yılının sonunda SAP danışmanı olarak çalışmaya başladım.Kariyerimin ilk dört  yılında iki SAP iş ortağı bünyesinde çalışarak, yurtiçi ve yurtdışı birçok SAP projesinde görev aldım. İngiltere’de yapılacak bir proje kapsamında freelancer çalışma fırsatı buldum. Freelancer olarak İki buçuk sene yine yurt içi ve yurt dışı birçok SAP projesinde SAP danışmanı olarak görev aldım.

İngiltere’de, Uzak Doğu’da, Afrika’da ve Türkiye’de kıdemli SAP MM WM danışmanı olarak bir çok projeyi tamamladıktan sonra,  2013 yılının son çeyreğinde kariyer rotamı değiştirerek, STFA İnşaat bünyesinde SAP lojistik modüller danışmanı ve proje yöneticisi olarak işe başladım.

2016 yılında ise Koçtaş Yapı Marketleri’nde İş Çözümleri Yöneticisi olarak çalışmaya başladım.  Burada da SAP ve NonSAP birçok projeyi ve  lojistik modüller ekibini yönettim.

2017 yılının şubat ayında ise, ERP müdürü olarak Ebebek Mağazacılık’ta çalışmaya başladım. Ebebek ailesi olarak, sekiz ay gibi çok kısa sürede başarılı bir şekilde devreye aldığımız S/4 Hana Retail & eWM projesinde proje yöneticisi olarak görev aldım. Canlı sonrası, backoffice, kasa ve depo sistemlerinden sorumlu müdür olarak çalıştım.

Nisan 2020’de ise Flormar’da SAP müdürü olarak göreve başladım. Ocak 2020’de S/4 HANA’ya geçen firmada PP,PM, eWM, WM, MM, SD, FI,CO,RE,TRM,PO,PS,QM, BW on Hana, BO süreç/modüllerinden sorumlu olarak görev yaptım ve dokuz kişilik bir ekibi yönettim.

Ekim 2022 itibariyle de Hasçelik’te İş ve Dijital Dönüşüm Direktörü olarak çalışıyorum. Firmanın tüm IT, İş Süreçleri Yönetimi ve Dijital dönüşümünden sorumluyum.